Випускники В’язівської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/65727712_430852220802665_3593829230846148608_n.jpg)
29 червня 2019 року випускники В’язівської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. З таким значущим моментом в житті юнаків та дівчат привітала перший заступник голови Краснокутської районної державної адміністрації Олена Губарєва, передавши щирі побажання з нагоди свята випускникам, їхнім батькам та педагогам від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної та голови Краснокутської районної державної адміністрації Олексія Белоцького.
Олена Юріївна вручила випускникам пам’ятні подарунки, а школі – комплект комп’ютерної техніки.
Вдалого життєвого вибору, наші випускники!